Blogs

Mečislavs Maculēvičs,

Ar HUGU līdzdalību bildināja savu izredzēto

„Jau no paša sākuma kļuvu par HUGU idejas fanu. Mani piesaistīja iespēja nodot ļoti svarīgu, personīgu vēstījumu sev tuvam cilvēkam, tādā neparastā un jaukā veidā.

Kā palīgu sev šajā īpašaja brīdi es izvēlējos tumši pelēko lāci. Lielu lomu izvēlē spēlēja katra lāča dizaina un toņa nozīme (ar kuru mani iepazīstināja HUGU radītājs Lauris.) Mani piesaistīja lāča modernais, atturīgais, pat ziemeļnieciskais raksturs, kas turklāt uzjundīja atmiņas par bērnību. Arī tehniskajā ziņā HUGU mani nepievīla, jo savu vēstījumu es biju spiests ierunāt slepeni (savā auto) tumsā un lielā salā. Es pārrakstīju tekstu vairāk kā desmit reizes – ierakstīju, dzēsu un pārrakstīju, un viss darbojās ideāli. Teikšu, ka ļoti palīdzēja instrukcija, kas ne tikai paskaidroja, kas un kā darāms, bet radīja arī vajadzīgo, svinīgo noskaņu, piekodinot nesteigties utt.

Kad līgava saņēma manu dāvanu, viņas sākotnējā reakcija bija izbrīns, kur sejā varēja lasīt: „Kāpēc lāci?”. Taču, kad HUGU atklāja savu sakāmo, izbrīnu nomainīja smaids un ļoti gaidītais „Jā!”

Ir labi, ka tekstu var atskaņot vairākas reizes, jo jūtu, ka tā nozīme kopā ar HUGU, ar gadiem tikai pieaugs. Tagad mūsu lācis stāv mājās goda vietā kā sava veida ģimenes relikvija :)